Kompaktní snímač teploty a vlhkosti, výstup na Ethernet a PoE napájení
TA3610 je ethernetový snímač určený pro přesné měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu.
Není skladem
Právě si to prohlíží 26 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -30 až +60 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,4 °C |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 0 až 100 % RV |
| Přesnost | ±2,5 % RV od 5 do 95 % při 23 °C |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Měřicí rozsah | -60 až +80 °C |
| Přesnost | ±1,5 °C při okolní teplotě T < 25 °C a RV>30 % |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | vestavěné čidlo teploty a vlhkosti |
| Počítané veličiny | teplota rosného bodu, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, směšovací poměr, specifická entalpie, humidex, heat index |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Teplotní kompenzace senzoru vlhkosti | v celém rozsahu teplot |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |
| Komunikační protokoly | HTTP(s), Web server (WWW), HTTP GET (JSON, XML), Modbus TCP, SNMPv1, v2c, v3 |
| Protokoly pro alarmy | E-mail (SMTP), Syslog |
| Interval měření | 2 s |
| Krytí | IP30 elektronika, IP40 senzory |











