Snímač pro jednu digitální sondu, Ethernet rozhraní a PoE napájení
5 produktů prodaných za posledních 4 hodin
Kup rychle! Více než 8 lidí má v košíku
PA8611 je univerzální, cenově dostupný síťový snímač určený pro připojení jedné digitální sondy teploty a kombinované sondy teploty a vlhkosti. Přístroj přináší výrazně širší možnosti napájení (5–24 V) spolu s nativní podporou PoE.
3 skladem
Právě si to prohlíží 9 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
|---|---|
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | 1x externí čidlo teploty nebo 1x kombinovaná sonda teploty a vlhkosti na kabelu, konektor CINCH |
| Maximální délka kabelu sondy na jeden kanál | 30 metrů |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |
| Komunikační protokoly | HTTP(s), Web server (WWW), HTTP GET (JSON, XML), Modbus TCP, SNMPv1, v2c, v3 |
| Protokoly pro alarmy | E-mail (SMTP), Syslog |
| Interval měření | 2 s |
| Krytí | IP30 |
| Rozměry | 116 x 85 x 42 mm bez připojené sondy |
| Hmotnost | 180 g |
| Záruka | 3 roky |












