COMETEO Profesionální meteokryt před vlivy počasí, přirozeně ventilovaný
Profesionální pasivní radiační štít pro optimální ochranu měřicí techniky před vlivy počasí pro nejpřesnější měření.
Není skladem
Právě si to prohlíží 3 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Rozsah provozní teploty | -40 až +65 °C |
|---|---|
| Rozsah provozní vlhkosti | 0 až 100 %RV |
| Skladovací teplota | -40 až +65 °C |
| Skladovací vlhkost | 0 až 100 %RV bez kondenzace |
| Rozměry | 250 mm (průměr), 396 mm (výška) |
| Vnitřní rozměry meteokrytu | 110 mm (průměr), 210 mm (výška) |
| Hmotnost | cca 2,4 kg (bez montážních svorek) |
| Materiál meteokrytu | UV stabilizovaný ASA, nerezová ocel |
| Záruka | 3 roky |















