Interiérový snímač teploty s výstupem RS485
12 produktů prodaných za posledních 5 hodin
Kup rychle! Více než 10 lidí má v košíku
Snímač prostorové teploty. Vnitřní použití.
1 skladem
Právě si to prohlíží 22 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -10 až +50 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,5 °C |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -10 až +50 °C |
| Kanály | vestavěné čidlo teploty |
| Výstup | RS485 |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, ARION, Advantech ADAM |
| Napájení | 9 až 30 Vdc |
| Krytí | IP20 |
| Rozměry | 88 x 106 x 33 mm |
| Hmotnost | cca 150 g |
| Záruka | 3 roky |












