Kompaktní snímač koncentrace CO2 a barometrického tlaku, výstup na Ethernet a PoE napájení
TA5640 je kompaktní ethernetový snímač určený pro měření koncentrace CO₂ a atmosférického tlaku.
Není skladem
Právě si to prohlíží 12 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | 0 až 5000 ppm |
|---|---|
| Přesnost | ±(50 ppm +3% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení | 1 ppm |
| Měřicí rozsah | 600 až 1100 hPa |
| Přesnost | ±(1,3 hPa + 0,06% z nastaveného výstupního rozsahu) při 23 °C od 800 do 1100hPa |
| Rozlišení | 0,1 hPa |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | vestavěné čidlo atmosférického tlaku a CO2 |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |
| Komunikační protokoly | HTTP(s), Web server (WWW), HTTP GET (JSON, XML), Modbus TCP, SNMPv1, v2c, v3 |
| Protokoly pro alarmy | E-mail (SMTP), Syslog |
| Interval měření | 2 s |
| Krytí | IP30 |
| Rozměry | 116 x 85 x 42 mm |
| Hmotnost | 210 g |
| Záruka | 3 roky |










