Kompaktní snímač teploty, vlhkosti, barometrického tlaku a koncentrace CO2, výstup na Ethernet a PoE napájení
13 produktů prodaných za posledních 10 hodin
Kup rychle! Více než 2 lidí má v košíku
TA7640 je nejkomplexnější kompaktní snímač řady Web Sensor. Kombinuje měření teploty, relativní vlhkosti, atmosférického tlaku a koncentrace CO₂, čímž poskytuje přehled o kvalitě vnitřního prostředí (IAQ).
4 skladem
Právě si to prohlíží 6 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -30 až +60 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,4 °C |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 5 až 95 % RV |
| Přesnost | ± 2,5 % RV v rozsahu 5 až 60 % RV |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Měřicí rozsah | -60 až +80 °C |
| Přesnost | ±1,6 °C při okolní teplotě T < 25°C a RV > 30% |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 0 až 5000 ppm |
| Přesnost | ±(50 ppm +3% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlišení | 1 ppm |
| Měřicí rozsah | 600 až 1100 hPa |
| Přesnost | ±(1,3 hPa + 0,06% z nastaveného výstupního rozsahu) při 23 °C od 800 do 1100hPa |
| Rozlišení | 0,1 hPa |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | vestavěné čidlo teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a CO2 |
| Počítané veličiny | teplota rosného bodu, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, směšovací poměr, specifická entalpie, humidex, heat index |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Podporované jednotky tlaku | hPa, kPa, mbar, mmHg, inHg, inH2O, PSI, oz/in2 |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |











