Multilogger – teploměr-vlhkoměr-CO2 metr se 4 vstupy, až do 10 000ppm CO2
Bateriový datalogger pro externí CO2 sondu až do 10 000ppm a vstupy pro připojení až třech sond teploty a/nebo vlhkosti.
Může pracovat jako pevně instalovaný připojený do Ethernetové sítě nebo jako přenosný.Kalibrační list vycházející z požadavků normy ČSN ISO/IEC17025 v ceně přístroje.
Multilogger je přístroj kombinující hlavní výhody ručních bateriových zařízení s vícekanálovými měřícími ústřednami a možností sledovat online naměřené hodnoty nebo naopak pracovat s historickými daty. Přístroj je určen pro měření a záznam fyzikálních a elektrických veličin.
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -200 až +600 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,2 °C (-200 až +100 °C); ±0,2 % z měřené hodnoty v rozsahu +100 až +600 °C |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy řady Digi/M |
| Přesnost | Dle připojené sondy řady Digi/M |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy řady Digi/M |
| Přesnost | Dle připojené sondy řady Digi/M |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 0 až 10 000 ppm |
| Přesnost | 100 ppm + 5% z měřené hodnoty při 23 °C a 1 013 hPa |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -10 až +60 °C |
| Kanály | 3x externí čidlo teploty nebo kombinovaná sonda teploty a vlhkosti, 1x externí čidlo CO2 |
| Počítané veličiny | rosný bod, absolutní vlhkost, specifická vlhkost, směšovací poměr, specifická entalpie |
| Celková kapacita paměti | 1 000 000 hodnot (necyklický záznam), 600 000 hodnot (cyklický záznam) |
| Interval záznamu | nastavitelný od 1 sekundy do 24 hodin |
| Obnovení displeje a stavu alarmů | každých 10 s |
| Volby typu záznamu | necyklický – po zaplnění paměti se záznam zastaví; cyklický – po zaplnění se nejstarší hodnoty nahrazují novými |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Komunikační rozhraní | Ethernet, USB, RS232 |
| Ethernetové komunikační protokoly | WWW, SNMPv1, XML, DATALINK |

















