Snímač pro až dvě digitální sondy teploty a vlhkosti nebo CO2, výstup na Ethernet a PoE napájení
TA3621 je univerzální ethernetový snímač umožňující připojení až dvou digitálních sond v libovolné kombinaci.
Není skladem
Právě si to prohlíží 10 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
|---|---|
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 0 až 10 000 ppm |
| Přesnost | 100 ppm + 5% z měřené hodnoty při 23 °C a 1 013 hPa |
| Rozlišení | 1 ppm |
| Délka kabelu sondy CO2 | 1, 2 nebo 4 metry |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | 2x kombinovaná sonda teploty a vlhkosti na kabelu nebo CO2, konektor ELKA |
| Počítané veličiny | teplota rosného bodu, absolutní vlhkost, měrná vlhkost, směšovací poměr, specifická entalpie, humidex, heat index |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Teplotní kompenzace senzoru vlhkosti | v celém rozsahu teplot |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |











