Snímač pro dvě digitální sondy a tři binární vstupy, výstup Ethernet a PoE napájení
PA8652 je nejuniverzálnější model řady PAx6xx. Umožňuje připojení až čtyř digitálních teplotních sond nebo kombinovaných sond teploty a vlhkosti a zároveň nabízí tři binární vstupy pro detekci stavů nebo připojení externích detektorů.
Není skladem
Právě si to prohlíží 5 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
|---|---|
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | Dle připojené sondy DSxx |
| Přesnost | Dle připojené sondy DSxx |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Parametry napěťového kontaktu | Vstupní napětí pro úroveň „L“:< 1,0 V; Vstupní napětí pro úroveň „H“:> 2,5 V; Vnitřní odpor zdroje napětí < 2kOhm Rozsah napětí na vstupu 0 až +30V |
| Parametry beznapěťového kontaktu | Napětí na svorkách rozpojeného kontaktu 3,3 V Proud sepnutým kontaktem 0,1 mA Maximální odpor kontaktu < 5kOhm |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | 1x externí čidlo teploty nebo 1x kombinovaná sonda teploty a vlhkosti na kabelu, konektor CINCH |
| Maximální délka kabelu sondy na jeden kanál | 40 metrů |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 15–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |
| Komunikační protokoly | HTTP(s), Web server (WWW), HTTP GET (JSON, XML), Modbus TCP, SNMPv1, v2c, v3 |
| Protokoly pro alarmy | E-mail (SMTP), Syslog |
| Interval měření | 2 s |
| Krytí | IP30 |
| Rozměry | 116 x 85 x 42 mm bez připojené sondy |
| Hmotnost | 180 g |










