Snímač pro dvě teplotní sondy Pt1000, výstup na Ethernet a PoE napájení
Model TA4621 je kompaktní ethernetový snímač určený pro přesné měření teploty pomocí dvou externích sond Pt1000.
Není skladem
Právě si to prohlíží 15 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -200 až +260 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,2 °C v rozsahu -200 až +100°C, ±0,2% v rozsahu +100 až +260°C |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +60 °C |
| Měřicí kanály | 2x externí sonda teploty Pt1000; konektor CINCH |
| Podporované jednotky teploty | stupně Celsia, stupně Fahrenheita |
| Napájení | Power over Ethernet (IEEE 802.3af) nebo 5–24 V DC |
| Síťové rozhraní | Ethernet |
| Podpora IP | IPv4, IPv6 |
| Komunikační protokoly | HTTP(s), Web server (WWW), HTTP GET (JSON, XML), Modbus TCP, SNMPv1, v2c, v3 |
| Protokoly pro alarmy | E-mail (SMTP), Syslog |
| Interval měření | 2 s |
| Krytí | IP30 |
| Rozměry | 116 x 85 x 42 mm bez připojené sondy |
| Hmotnost | 240 g |
| Záruka | 3 roky |











