Teploměr-vlhkoměr – ekonomická verze
5 produktů prodaných za posledních 14 hodin
Kup rychle! Více než 11 lidí má v košíku
Datalogger je určen pro záznam teploty a relativní vlhkosti. Záznam je prováděn do energeticky nezávislé elektronické paměti. Údaje lze kdykoli přenést do osobního počítače přes rozhraní USB, RS232, Ethernet nebo GSM modem pro další zpracování.
7 skladem
Právě si to prohlíží 29 lidí
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Technické parametry
| Měřicí rozsah | -30 až +70 °C |
|---|---|
| Přesnost | ±0,6°C (-30 do +30°C); ±0,8°C (+30 do +70°C) |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Měřicí rozsah | 0 až 100 % RV |
| Přesnost | ±3 % RV od 5 do 95 % při 23 °C |
| Rozlišení | 0,1% RV |
| Měřicí rozsah | -60 až +70 °C |
| Přesnost | ±2 °C při okolní teplotě T < 25 °C a RV>30 % |
| Rozlišení | 0,1 °C |
| Rozsah provozní teploty přístroje | -30 až +70 °C |
| Kanály | vestavěné čidlo teploty a vlhkosti |
| Celková kapacita paměti | 32 000 hodnot (v necyklickém záznamu) |
| Interval záznamu | nastavitelný od 10 sekund do 24 hodin |
| Obnovení displeje a stavu alarmů | každých 10 s |
| Volby typu záznamu | necyklický – po zaplnění paměti se záznam zastaví; cyklický – po zaplnění se nejstarší hodnoty nahrazují novými |
| Hodiny reálného času | rok, přestupný rok, měsíc, den, hodina, minuta, sekunda |
| Napájení | lithiová baterie 3,6 V; rozměr AA |
| Životnost baterie | 6 let (nízkopříkonový režim, interval měření 1 minuta) |
| Krytí | IP30 |
| Rozměry | 93 x 64 x 29 mm |
| Hmotnost včetně baterií | cca 115 g |

















